Sylwester 2019 to dla największych stacji telewizyjnych w Polsce okazja do znacznego podbicia statystyk oglądalności. TVN kolejny rok z rzędu organizuje wielki koncert sylwestrowy w samym sercu Warszawy, telewizyjna Dwójka zaprasza na Sylwestra Marzeń w Zakopanem, a Telewizja Polsat wyprawia huczną imprezę z udziałem gwiazd na Stadionie Śląskim. Kto i gdzie wystąpi? Który program zapowiada się najbardziej atrakcyjnie? Wiemy! Garść najważniejszych informacji na temat Sylwestra 2019 z TVN, TVP2 i Polsatem do sprawdzenia już teraz poniżej.

Sylwester 2019 z TVN w Warszawie

TVN i Stołeczna Estrada ponownie zapraszają na imprezę sylwestrową na Placu Bankowym. Warszawiacy i widzowie TVN będą mieli okazję nie tylko posłuchać występów na żywo takich gwiazd, jak Sylwia Grzeszczak, Beat Kozidrak i Bajm oraz Edyta Górniak, ale także podziwiać niesamowitą oprawę stworzoną dzięki zdobyczom najnowocześniejszych technologii. Początek transmisji online o godz. 19:45 na Player.pl

Zobacz: Warszawa - stolica Sylwestra 2019 - kto wystąpi?

Sylwester 2019 z Dwójką w Zakopanem

Sylwester 2019 z TVP 2 w tym roku odbędzie się na górnej Równi Krupowej w Zakopanem. Sylwester Dwójki w zimowej stolicy Polski będzie stał przede wszystkim pod znakiem muzyki dance i disco polo. Wyjątkiem będą występy zwyciężczyń Eurowizji Junior z 2018 i 2019 roku, czyli Roksany Węgiel i Viki Gabor oraz kilku zagranicznych gwiazd.

Zobacz: Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpi?

Sylwester 2019 z Polsatem na Stadionie Śląskim

Telewizja Polsat ponownie organizuje swój wielki sylwestrowy koncert na Stadionie Śląskim na pograniczu Katowic i Chorzowa. Sylwester 2019 z Polsatem to gratka przede wszystkim dla fanów muzyki pop i elektronicznej. Publiczność i widzowie będą podziwiać występy takich popularnych wykonawców jak Michał Szpak, Sławomir i Cleo. Nie zabraknie też zagranicznych gwiazd muzyki eurodance.

Zobacz: Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 - kto wystąpi?