Telewizja Polsat oficjalnie rozpoczyna wyścig o widzów podczas nocy sylwestrowej. O tym, kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów w nocy z 31 grudnia 2019 na 1 stycznia 2020, dowiedzieliśmy się w tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już pod koniec października. Podczas emisji 8. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" prowadzący Maciej Dowbor ujawnił, że pierwszym potwierdzonym artystą, który pojawi się na Sylwestrze z Polsatem jest polska grupa Long & Junior, bardzo dobrze znana wśród miłośników muzyki z gatunku dance i disco polo. Ich największe hity to: "Bo ja tańczyć chcę", "Osiemnastka", "Kolorowa sukienka" oraz "Tańcz Tańcz Tańcz", który można było usłyszeć w programie w wykonaniu prowadzących, Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego.

Sylwester z Polsatem 2019 - wykonawcy

Z kolei pierwszą zagraniczną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 jest znany z hitu "Be my Lover" duet La Bouche. W jego byłą wokalistkę, Melanie Thornton, która zginęła w 2001 roku w katastrofie lotniczej, w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się aktorka Ewelina Ruckgaber.

To jednak nie koniec ogłoszeń. W 9. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z 2 listopada ogłoszono, że na Sylwestrze z Polsatem 2019 wystąpi także niemiecki zespół eurodance Captain Jack.

Zdjęcia pierwszych gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Szpak zaśpiewał "I'm So Excited". Zobacz porywający występ z Sylwestra [WIDEO]