Sylwester 2020 z Polsatem będzie zupełnie inny niż dotychczas. Z powodu pandemii, stacja po raz pierwszy od wielu lat zrezygnowała z organizacji masowej imprezy w plenerze. To jednak nie oznacza, że Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku się nie odbędzie. 31 grudnia 2020 w studiu Polsatu, z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, wystąpią na żywo gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Sylwester 2020 z Polsatem: gwiazdy

Jak udało nam się dowiedzieć, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 wystąpią m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Mandaryna, Dawid Kwiatkowski, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Alicja Majewska, Czadoman, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino, Jacek Stachursky, Piękni i Młodzi, After Party oraz Liber & InoRos.

Ostatnią gwiazdą zaproszoną do występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów była Maryla Rodowicz. Piosenkarka miała pierwotnie nie wystąpić na żadnym z telewizyjnych koncertów, co obiło się szerokim echem w mediach.

ZOBACZ: Sylwester 2020 bez Maryli Rodowicz. "Ani Polsat, ani TVP mnie nie zaprosiło"

Nie zabraknie także wykonawców z zagranicy. Widzowie Polsatu będą mieli okazję posłuchać chociażby hitów "Bailando" i "Vamos a la Playa" w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą mieli okazję powspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory.

Miłośników oldschoolowych rytmów disco i dance z pewnością ucieszy fakt, że Polsat zaprosił w tym roku również Maizie Williams z Boney M. To jednak nie wszyscy. Na Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpi również autor hitu "Mambo No. 5", czyli Lou Bega.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020: prowadzący

Sylwestra 2020 z Polsatem, zapowiadanego przez organizatorów jako największą domówkę w Polsce, poprowadzą dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwester z Polsatem 2020: transmisja TV i online

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News. Start o godz. 20:00.

CZYTAJ TEŻ: Sylwester 2020 z TVP2 - ile zarobią gwiazdy? W tym roku stawki zmalały...