Ile gwiazdy muzyki zarobią w Sylwestra 2020? Takie pytanie zadaje sobie wielu internautów, którzy do tej pory pamiętają o gigantycznej gaży dla Luisa Fonsiego za występ na imprezie TVP2 w Zakopanem. Przypomnijmy, że za zaśpiewanie z playbacku hitu "Despacito" portorykański piosenkarz i kompozytor miał otrzymać w grudniu 2017 roku zawrotną sumę 450 tysięcy złotych.

ZOBACZ: Luis Fonsi śpiewa tylko z playbacku? Na sylwestrze w Zakopanem tak zrobił! A podczas innych występów? [WIDEO]

Sylwester 2020 - ile gwiazdy dostaną za występ?

Największe stacje telewizyjne w Polsce zrezygnowały w tym roku z wielkich koncertów sylwestrowych. Jedyną imprezą plenerową, którą będzie można obejrzeć w Sylwestra 2020 w polskiej TV, jest organizowany przez TVP w amfiteatrze w Ostródzie "Sylwester Marzeń z Dwójką". Z powodu pandemii jednak nie ma szans na dotychczasowy rozmach. Okazuje się, że wpłynie to także na zarobki gwiazd - dostaną one w tym roku za swoje popisy na scenie o wiele mniej niż w poprzednich latach.

Najwyższą stawkę ma otrzymać tym razem Zenon Martyniuk.

Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności. Nikt tak jak on nie rozbawi ludzi. Szefostwo jest pewne, ze w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stad gwiazdorska stawka dla niego - 50 tysięcy złotych - donosi osoba związana z TVP w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Jak udało się ustalić redakcji serwisu, Marcin Miller z zespołem Boys mają otrzymać za swój występ 30 tysięcy złotych, a Cleo "jedynie" 30 tysięcy złotych.

Wywołany pandemią kryzys dotknie także gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w konkurencyjnej stacji.

- W Polsacie stawki są jeszcze niższe niż w TVP, ale wiele gwiazd wybiera Polsat, bo nie chce występować w państwowej telewizji - dodaje informator.

Myślicie, że TVP uda się w tym roku namówić na występ jakąś zagraniczną gwiazdę?

CZYTAJ TEŻ: Sylwester 2019 - ile zarobiły gwiazdy? Górniak, Grzeszczak, Kozidrak, Rodowicz