Impreza sylwestrowa Telewizji Polskiej z powodu pandemii koronawirusa po raz pierwszy od kilku lat nie odbędzie się w Zakopanem. Publiczny nadawca nie zrezygnował jednak całkowicie z organizacji plenerowej imprezy - na mniejszą skalę odbędzie się ona tym razem w Amfiteatrze w Ostródzie. W nocy z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku na scenie pojawią się głównie gwiazdy muzyki tanecznej oraz artyści związani od dłuższego czasu z TVP.

Sylwester TVP 2020: gwiazdy

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 będzie przede wszystkim gratką dla fanów disco polo. Na scenie w Amfiteatrze w Ostródzie zaprezentuje się spora część najpopularniejszych wykonawców tego gatunku: Zenek Martyniuk (Akcent), Marcin Miller (Boys), Weekend, Milano i Defis.

Z kolei komercyjne hity znane z radiowych list przebojów wykonają tej nocy Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Gromee, Golec uOrkiestra i Zakopower.

Jeśli chodzi o zagraniczne gwiazdy, to publiczny nadawca postawił w tym roku na weteranów: Thomasa Andersa z Modern Talking Band, popularny w latach 80. zespół Bad Boys Blue, Helenę Vondráčkovą i Francesco Napolego.

Sylwester z Dwójką 2020: prowadzący

Sylwestrowy koncert Dwójki poprowadzi aż sześcioro prezenterów, w tym występujący na co dzień w "Pytaniu na śniadanie" Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan i Aleksander Sikora oraz Rafał Brzozowski i Norbi.

Sylwester TVP 2020 w Ostródzie: transmisja

Relacja na żywo z sylwestrowej imprezy TVP w Ostródzie rozpocznie się o godz. 19:55 na antenie telewizyjnej Dwójki.

ZOBACZ TEŻ: Sylwester 2020 - ile zarobią gwiazdy? Obniżone stawki nadal robią wrażenie