Tegoroczny sylwester organizowany przez stację TVN odbędzie się w Warszawie, a dokładnie na Placu Defilad - przed Pałacem Kultury i Nauki. Widzowie TVN już się nie mogą doczekać tej szalonej, tanecznej nocy. Kto będzie zatem bawił widzów TVN tej nocy?

ZOBACZ: POKAZ VICTORIA'S SECRET W PARYŻUCo się działo? Kto wystąpił? Jakie modelki wzięły udział? [ZDJĘCIA]

Tegoroczna zabawa odbędzie się pod hasłem "Hello 2017". Szczegóły organizacyjne koncertu już jakiś czas temu ujawnili Edward Miszczak - dyrektor programowy TVN, i Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent Warszawy. Konferencję prasową prowadził wówczas Filip Chajzer

Sylwester TVN w Warszawie 2016/2017 rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 1:30. Budowa sceny na Placu Defilad rozpoczęła się już 7 grudnia. Organizatorzy zaplanowali m.in. ruchomą scenografię oraz wyjątkowe duety artystów. Kto wystąpi na scenie sylwestra miejskiego w Warszawie pod tytułem "Hello 2017"?

W tym roku publiczność zgromadzoną pod Pałacem Kultury i Nauki rozgrzeją występy takich wykonawców jak: LemON, Agnieszka Chylińska, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound'N'Grace, Kombii, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow. Ich zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII.

POLECAMY: ANIA WYSZKONI wraca z nową piosenką! W utworze "Oszukać los” śpiewa o swoich zmaganiach z ciężką chorobą [WIDEO]

Imprezę sylwestrową poprowadzą niezawodni prezenterzy TVN: Magda Mołek, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i prezenter radiowy Jankes. Choreografię przygotuje juror programu „Mam Talent” Agustin Egurrola.

O północy nad Pałacem Kultury i Nauki zobaczymy widowiskowy pokaz fajerwerków, którymi jak co roku mieszkańcy Warszawy i widzowie TVN powitają nowy, tym razem 2017, rok.

Będziecie wśród nich?