Sylwester TVN 2017/18 w Warszawie - już wiemy, kto w tym roku wystąpi na miejskiej imprezie w stolicy! Agnieszka Woźniak-Starak 6.12.2017 na konferencji zdradziła nazwiska największych muzycznych gwiazd koncertu. Na imprezie pojawili się min.: Agnieszka Chylińska, Cleo, Ewelina Lisowska, Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe, Dariusz Kozakiewicz z Perfect, Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus i Mateusz Ziółko. To właśnie oni 31.12.2017 razem z mieszkańcami Warszawy i widzami stacji TVN pożegnają 2017 i jednocześnie śpiewająco przywitają 2018 rok. Na konferencji obecna była także prezydent miasta stołecznego warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zobaczcie zdjęcia z konferencji dotyczącej sylwestra w Warszawie.

ZOBACZ: KURDEJ-SZATAN, SZPAK, MARGARET na konferencji Sylwestra 2017/18 TVP 2 [GALERIA]

Sylwester 2017/18 w Warszawie - kto wystąpi w TVN?

Wśród gwiazd, które wystąpią na sylwestrze TVN, znajdują się też m.in. Kayah, Beata Kozidrak, bracia Cugowscy i Sound'n'Grace. Na czyj występ na sylwestrze 2017/18 miejskim na placu Bankowym w Warszawie czekacie najbardziej? W roli prowadzących, poza Agnieszką Woźniak-Starak, tym razem zobaczymy Patricię Kazadi, Gabi Drzewiecką, Marcina Prokopa, Filipa Chajzera i Oliviera Janiaka.

Myślicie, że impreza stacji TVN ma szansę przebić tegorocznego Sylwestra z Dwójką z Michałem Szpakiem i Margaret? Którą imprezę będziecie oglądać w telewizji?

Zdjęcia z konferencji sylwestrowej z udziałem gwiazd TVN znajdziecie już teraz w naszej GALERII.