Sylwester 2019 z TVN po raz kolejny odbędzie się w Warszawie. Podobnie jak w zeszłym roku, wielki koncert sylwestrowy będzie miał miejsce w samym sercu stolicy - na placu Bankowym. Warszawska publiczność oraz widzowie przed telewizorami usłyszą polskie i światowe przeboje w wykonaniu najpopularniejszych artystów rodzimej estrady. Pełna lista gwiazd, które wystąpią 31 grudnia 2019 na scenie na placu Bankowym została już podana do wiadomości publicznej. Jak donoszą organizatorzy, wśród wykonawców, którzy zaprezentują się w trakcie trwającego pięć godzin sylwestrowego show stacji TVN w stolicy, będą Sylwia GrzeszczakEdyta Górniak, Bajm i Ania Karwan. Kto jeszcze? Sprawdź PONIŻEJ.

Sylwester 2019 z TVN - kto wystąpi?

Możemy już oficjalnie podać, że na koncercie sylwestrowym TVN w Warszawie wystąpią: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, Sylwester 2019 stacji TVN w Warszawie będzie stał pod znakiem najnowocześniejszych technologii.

31 grudnia Warszawa ponownie stanie się stolicą Sylwestra. Będzie tanecznie, kolorowo i spektakularnie. Zadbamy o to, żeby cały Plac Bankowy tętnił życiem i zachęcał do zabawy. Goście pod sceną nie tylko będą bliżej gwiazd, ale też w samym centrum wydarzeń. Z kolei futurystyczna scena i najnowocześniejsze efekty oraz technologie zapewnią niezapomniane wrażenia widzom przed telewizorami - zdradza Maciej Sobociński, reżyser widowiska.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ: Sukienki na Sylwestra, które upolujesz tanio w Black Friday i Cyber Monday