Sylwester Marzeń z Dwójką – TVP 2

Tegoroczny Sylwester z Dwójką już po raz drugi z rzędu zostanie zorganizowany w Zakopanem. Impreza wystartuje o godz. 20.00. Na żywo będzie można ją oglądać na TVP 2. Zaledwie w poniedziałek odbyła się konferencja prasowa dwójkowego sylwestra, który Jacek Kurski, prezes TVP, tak oto go reklamował:

„Rok 2018 to jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wejdziemy w ten rok z przytupem i z najwspanialszym sylwestrem pod słońcem, pod gwiazdami i pod Giewontem. Taki sylwester może odbyć się tylko w Zakopanem!”

Podczas imprezy sylwestrowej w TVP 2 pojawią się w tym roku Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips oraz gwiazdy disco-polo: Zenon Martyniuk, który okazał się hitem zeszłego roku, oraz Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba Pszona Band, a choreografią zajmie się Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze z zespołu Volt. Na koncercie wystąpią też finaliści 8. edycji The Voice of Poland.

Sylwestrowa Moc Przebojów - Polsat

W tym roku Polsat ponownie już zorganizuje imprezę sylwestrową w Katowicach. 31. grudnia 2017 roku na scenie przed katowickim Spodkiem wystąpi m.in. Alvaro Soler – hiszpański piosenkarz, który popularność zdobył dzięki takim utworom jak „Sofia” i „El Mismo Sol”. Poza Hiszpanem na scenie zobaczymy i usłyszmy także takie gwiazdy jak Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak oraz zespoły Boys, Enej i Vengaboys. Koncert najprawdopodobniej poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof ibisz, Agnieszka Hyży, Maciej Dowbor i Agnieszka Kaczorowska.

Jak się jednak okazuje, tej nocy czeka na nas jeszcze więcej niepodzianek. Lista artystów nie jest bowiem jeszcze zamknięta.

Warszawa: Stolica Sylwestra - TVN

Telewizja TVN po raz kolejny zorganizuje imprezę sylwestrową w Warszawie. Współorganizatorem zabawy będzie Miasto Stołeczne Warszawy. Koncert odbędzie Tym razem się na Placu Bankowym, co było dla mieszkańców stolicy sporym zaskoczeniem.

Na sylwestrze TVN w Warszawie zagrają m.in. Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Na sylwestrowej scenie wystąpi również  jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.

A Wy który koncert sylwestrowy będziecie oglądać? Ten na Polsacie, w TVP czy na TVN?