Będzie zabawa, będzie się działo i znowu noc będzie mało” – fragment przeboju „Bałkanica” zespołu Piersi, jednego z tych, które będzie można usłyszeć podczas sylwestrowej nocy z Polsatem, wróży naprawdę szampańską zabawę! 31 grudnia na gdyńskim Skwerze Kościuszki zabrzmią najlepsi polscy wokaliści oraz zespoły. Telewidzów oraz turystów i mieszkańców Gdyni rozgrzewać i zachęcać do zabawy będą wielkie gwiazdy muzyki.

Będzie też sporo miłych wspomnień i wzruszeń, bowiem kilku artystów przy tej okazji postanowiło świętować zawodowy jubileusz. Krzysztof Krawczyk – król polskiej piosenki – wspólnie z gdynianami i telewidzami Polsatu będzie obchodził 50 lat pracy artystycznej! Podczas sylwestrowego koncertu zabrzmią jego wielkie przeboje, wśród których znajdzie się „Mój przyjacielu”. Powody do świętowania podczas zabawy z Polsatem będzie miał także zespół Budka Suflera, który obchodzi 40-lecie działalności scenicznej. W jego wykonaniu będzie można usłyszeć legendarny już hit „Takie tango” oraz „Bal wszystkich świętych”. Jubileuszowy, połączony z noworocznym toast wypiją również: Papa Dance – mija 30 lat od debiutu zespołu, Stachursky – występuje na scenie od 20 lat i z okazji rocznicy zaśpiewa swój wielki przebój „Typ niepokorny”, oraz Blue Café – świętuje 15-lecie działalności artystycznej i rozgrzeje publiczność m.in. idealną na ostatnią noc roku „Lambadą”. Podczas sylwestrowego koncertu oprócz jubilatów będzie można zobaczyć i posłuchać także tych, którzy najdłużej rozgrzewają sylwestrową publiczność Polsatu i bez nich trudno wyobrazić sobie udaną zabawę.

Do tego grona należy bez wątpienia uwielbiany przez kobiety Maciej Maleńczuk. Artysta od 2009 roku występuje podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i jest pod tym względem niekwestionowanym rekordzistą wśród gwiazd! Na wielkiej scenie Polsatu w Gdyni nie może zabraknąć królowej polskiej piosenki Maryli Rodowicz, która wykona swoje wielkie przeboje. Artystka, nagrodzona w tym roku Różą Gali, zaśpiewa m.in. przebój Rickyego Martina „Un, dos, tres. Maria”. Latynoskie rytmy sprawią, że bałtycka plaża stanie się polską Copacabaną.

Tej jedynej, niepowtarzalnej nocy w roku skutecznie rozbuja publiczność wspaniały głos Sylwii Grzeszczak. Potańczyć i poskakać będzie można przy utworach zespołu Enej, który bardzo dobrze wie, jak wprawić w dobry, koncertowy nastrój publiczność oraz telewidzów. Chłopaki zaśpiewają swój wielki przebój „Tak smakuje życie”, za który zdobyli wiele nagród. Zespół Lemon z charyzmatycznym Igorem sprawi, że zakochanym jeszcze mocniej zabiją serca, a do „Barcelony” zabiorą widzów czterej niezwykle przystojni i utalentowani bracia, czyli zespół Pectus. Na scenie

pojawią się także inni popularni wokaliści oraz zespoły: Piersi ze wspomnianą już „Bałkanicą” i pełni góralskiej werwy bracia Paweł i Łukasz tworzący zespół Golec uOrkiestra. W liryczny nastrój wprowadzą sylwestrową widownię Urszula i grupa Lombard. Sylwester bez uwielbianej zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Margaret? Niemożliwy. Ze sceny będzie można posłuchać, jak śpiewa „Thank you very much”. To tylko niektóre z gwiazd tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów. Na gdynian i widzów Polsatu czeka wiele niespodzianek. Przecież taka noc zdarza się tylko raz w roku. Kto wzniesie toast z gdyńskiej sceny? Kto w tym roku zaśpiewa na tle widowiskowych fajerwerków? Tego dowiemy się już wkrótce.