Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem. Po raz pierwszy wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku zaprosimy widzów na największe karaoke na świecie! Na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To z nami swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M.

Tego wieczoru nie zabraknie też uwielbianych przez prawie wszystkich „Słodyczy”, czy „Ścierniska”. Z „Wilkami” znów zaśpiewany o „Baśce”, co miała fajny biust... Enej podaruje nam „Kamień z napisem Love” i namówi widzów do tańca w rytm „Symetryczno lirycznej”, podobnie jak Poparzeni Kawą Trzy w „Kawałku do tańca”, czyli przeboju w sam raz na sylwestrowy wieczór. Urszula sprawdzi jak dobrze zapamiętaliśmy tekst „Konika na biegunach” i jednego z jej pierwszych wielkich przebojów „Malinowego króla”. Blue Cafe zabierze nas w podróż po największych swoich hitach: „Buena” czy „Do nieba”.

» ZOBACZ: Gwiazdy na konferencji prasowej Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015

Słynący z doskonałego kontaktu z publicznością Bednarek przypomni jeden z najważniejszych ostatnich swoich przebojów „Chwile jak te”, Pectus zabierze nas do ich ukochanej „Barcelony”, a Mesajah wykona hit „Lepsza połowa” i w duecie z Kamilem Bednarkiem - „Szukając szczęścia”. Grzegorza Hyżego nie trzeba nikomu przedstawiać - „Wstaję” i „Na chwilę” w 2014 i 2015 roku rządziły na radiowych listach przebojów. Wraz ze Stefano Terrazzino, doskonałym tancerzem i wokalistą, jak na prawdziwe karaoke przystało, wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do włoskich przebojów wszech czasów. Michał Wiśniewski swoją karierę zaczynał w klubach karaoke, więc bez jego występu podczas największego karaoke na świecie nie mogło się obyć.

Ten szczególny wieczór będzie miał również swoich gospodarzy, na co dzień prowadzących najpopularniejsze programy Polsatu, którzy w sylwestrową noc wzniosą z widzami noworoczny toast: Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora, Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Popielewicz Hyży i Macieja Rocka.