Dziś Sylwester! A to może oznaczać tylko jedno: koncerty sylwestrowe w całej Polsce. Coroczna imprezę dla swoich widzów organizuje też telewizja Polsat! 10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat drugi raz z rzędu odbędzie się w Katowicach. Tym razem widzów pod sceną i przed telewizorami stacja zabierze do lat 80., by przypomnieć największe hity tamtej dekady. Kto przyłoży się do tego muzycznego transferu?

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK intensywnie przygotowuje się do Sylwestra z Dwójką!

W tym roku ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku widzowie Polsatu spędzą na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak,  Ewy Farnej, Bednarka, Eneja, Eweliny Lisowskiej, Adama Asanova i zespołu Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Sarsy, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza i zespołu Video, Natalii Szroeder, grupy Boys, Blue Cafe, Feela, zespołu Sami, Pięknych i Młodych oraz Andrzeja Cierniewskiego. Jak się jednak okazuje, to jeszcze nie wszystko!

Gwiazda wieczoru przyjedzie do nas bowiem z Niemiec. Największe przeboje deutu Modern Talking, przy których Polacy bawili się w latach 80., przypomni wokalista zespołu – Thomas Anders.  

Koncert poprowadzą zaś niezawodni Agnieszka Hyży, Krzystof Ibisz, Maciej Rock, Agnieszka Kaczorowska, Maciej Dowbor i Ola Szwed. Zobaczcie, jak wyglądają ich próby do wielkiego show!

 

POLECAMY: AGNIESZKA HYŻY o swoich planach na Sylwestra

Sylwestrowa Moc Przebojów już po raz drugi w historii zawita do Katowic. Jak dotąd stacja na Sylwestra gościła już w Krakowie, Warszawie i Gdyni, ale to właśnie tu na placu Honorowym pod Spodkiem, w samym centrum Katowic, rok temu widzowie Polsatu bawili się najlepiej na największym karaoke na świecie.

Wówczas przed telewizorami Sylwestrową Moc Przebojów oglądało średnio 4,5 miliona widzów, a Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Czy stacja może liczyć na podobny sukces w tym roku? Przekonamy si już dziś wieczorem!

10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów z Katowic zacznie się już dziś o godz. 20.00. Oczywiście w Polsacie!