Sylwia Bomba ma ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie, znajomości w show-biznesie i... wyższe wykształcenie artystyczne. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" - aktualnie stacja TTV emituje już dwunasty sezon reality show. Ile ma lat? Skąd się zna z Blanką Lipińską? Kim jest ojciec jej dziecka? Mamy dla was garść najważniejszych informacji na temat tej osobowości telewizyjnej.

Sylwia Bomba - życie prywatne, Instagram

Sylwia Bomba ma 34 lata. Mieszka w Warszawie ze starszym od siebie o 14 lat mężem, Jackiem. Komentatorki "Gogglebox" zdradziła kiedyś, że swojego partnera życiowego poznała... w centrum handlowym. Ich znajomość zaczęła się niewinnie - od zaproszenia na wspólną kawę. W grudniu 2018 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Córka komentatorki "Gogglebox" otrzymała na imię Antonina.

ZOBACZ: Sylwia Bomba z "Gogglebox" urodziła

Sylwia Bomba - wykształcenie, kariera, znajomości

Sylwia Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje od 2014 roku, ale nie jest to jej jedyne zajęcie. Na co dzień prowadzi własny biznes - agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie. Zarabia także na promowaniu produktów i usług na swoim oficjalnym profilu na Instagramie (@sylwiabomba), który obserwuje już niemal 600 tysięcy użytkowników serwisu.

Sylwia Bomba często pojawia się na warszawskich salonach. W tym roku gościła chociażby na uroczystej premierze filmu "365 dni" na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Nie powinno to jednak nikogo dziwić - influencerka i autorka powieści erotycznych to koleżanki. Bomba zdradziła, że poznały się przy okazji wizyty w "Dzień Dobry TVN" i od razu złapały ze sobą dobry kontakt.

Zobacz zdjęcia Sylwii Bomby z mężem i dzieckiem w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ralph Kaminski - kim jest? To charyzmatyczny artysta, a prywatnie kuzyn Michała Szpaka