Sylwia Bomba rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Jak słusznie domyślili się internauci, znana z występów w popularnych programach telewizyjnych celebrytka rozstała się ze swoim partnerem. O zakończeniu swojego kilkuletniego związku 34-latka poinformowała w lakonicznym komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

O tym, że w związku charyzmatycznej komentatorki emitowanego przez stację TTV programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i ojca jej dziecka nie dzieje się dobrze, w sieci mówiło się już od dłuższego czasu. Spostrzegawczy obserwatorzy zwrócili uwagę na to, że Sylwia Bomba i starszy od niej o 14 lat Jacek ostatnio nie pokazują się razem, ani nie publikują żadnych wspólnych zdjęć. 

Uwadze fanów nie umknął także fakt, że uczestniczka nadchodzącej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przeprowadziła się z córką do nowego mieszkania.

Zalewana pytaniami o status swojego związku fotografka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już przeszło 760 tysięcy użytkowników serwisu, postanowiła w końcu przerwać milczenie w tej sprawie. Okazało się, że faktycznie zerwała zaręczyny i odeszła od swojego partnera.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja - napisała na instastory.

Sylwia Bomba zapowiedziała przy okazji, że nie ma zamiaru udzielać dalszych komentarzy na temat swojego zakończonego właśnie związku.

Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie - wyjaśniła.

Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - dodała.

Sylwia i Jacek doczekali się jednego wspólnego dziecka. Ich córka Antonina przyszła na świat 10 grudnia 2018 roku.

SPRAWDŹ TEŻ: Sylwia Bomba została matką. Zobacz zdjęcie