Lista uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami" powiększa się z każdym dniem. Jak informuje serwis "Pomponik", oprócz Oliwii Bieniuk i Denisa Urubko, o Kryształową Kulę powalczy Sylwia Bomba, której ogólnokrajową popularność przyniósł - emitowany na antenie TTV - program "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Jest bardzo lubiana i popularna w sieci, dlatego była naturalnym wyborem. Na szczęście długo nie trzeba było jej namawiać, bo też wie, jaką trampoliną do większej kariery może być takie show jak "Taniec z Gwiazdami". To dla niej ogromna szansa - zdradza tajemniczy informator. 

Sam zainteresowany na razie nie odniosła się do medialnych doniesień. W krótkiej rozmowie z "Plejadą" wyznała jedynie: 

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Przypomnijmy, że 12. sezon "Tańca z gwiazdami" ma ruszyć we wrześniu. 

Kim prywatnie jest Sylwia Bomba? 

Sylwia Bomba ma 34 lata. Zawodowo zajmuje się fotografią. Na co dzień prowadzi własny biznes - agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne "Czarne Owce" w Warszawie. 

Mieszka w stolicy ze starszym od siebie o 14 lat mężem Jackiem. Komentatorka "Gogglebox" zdradziła kiedyś, że swojego życiowego partnera poznała... w centrum handlowym. Ich znajomość zaczęła się niewinnie - od zaproszenia na wspólną kawę. W grudniu 2018 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, córkę Antoninę.

Zdjęcia Sylwii Bomby znajdziecie w naszej GALERII

ZOBACZ TAKŻE: Denis Urubko wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest prywatnie i zawodowo uczestnik 12. edycji show w Polsacie?