Sylwia Grzeszczak i Liber już od dekady tworzą jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Wokalistka i raper bardzo strzegą swojej prywatności i nawet o swoim zeszłorocznym ślubie poinformowali media już po fakcie.

Tym bardziej więc mogły zaskakiwać pojawiające się od kilku dni informacje o rzekomym kryzysie w związku paru. Grzeszczak i Liber, choć oboje występowali w weekend na Polsat SuperHit Festivalu, mieli nie wspierać się wzajemnie w czasie prób i swoich występów.

Teraz na temat tych rewelacji wypowiedziała się sama gwiazda, która we wpisie na Facebooku zdementowała je!

"Jest to wyjątkowy czas...spędzony przed Sopot SuperHit Festiwal z rodziną i najbliższymi nad polskim morzem… Wbrew temu co dziś piszą i wydzwaniają do domu z kosmicznymi pierdołami od rana .. :)) Były to piękne chwile spędzone z rodziną nawet w tym samym hotelu! Każda sekunda z Wami jest dla mnie najcenniejsza.....!!!!!! Szkoda,że nie mogłam zostać do końca festiwalu ale koncerty na drugim końcu Polski w Żorach oraz Tarnobrzegu były również magicznym czasem! P.S. "Kiedy tylko spojrzę" z dedykacją zawsze dla tej samej osoby, która od 10 lat wspiera niezmiennie" - napisała Sylwia Grzeszczak.

Lubicie tę parę?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Sylwia Grzeszczak - Zobacz jej przesłuchanie z... "Idola"!