Sylwia Grzeszczak pokazała córkę na Instagramie. Wokalistka opublikowała wspólne zdjęcie oraz wideo z pięcioletnią już Bogną, które wywołały spore poruszenie wśród jej fanów. Są to bowiem jedne z nielicznych fotografii i nagrań dziewczynki, jakie kiedykolwiek znalazły się w sieci - Sylwia Grzeszczak znana jest jest z tego, że nie zdradza niemal żadnych szczegółów swojego życia osobistego i rzadko publikuje prywatne zdjęcia w mediach społecznościowych..

Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie z córką

- Moja kochana Bunia skończyła dziś 5 lat - napisała Sylwia na Instagramie.

Z okazji urodzin córki Sylwii Grzeszczak, na jej Instagramie pojawił się nie tylko uroczy kadr, na którym przytula małą Bognę, ale również wideo. Na nagraniu dziewczynka śpiewa piosenkę "Happy Birthday", a fani już wróżą jej pójście w ślady znanych rodziców. Obejrzycie je poniżej.

Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski wzięli ślub 28 lipca 2014 roku. Rok później piosenkarka potwierdziła medialnie doniesienia o swojej ciąży. Córka pary - Bogna, przyszła na świat 5 grudnia 2015 roku w szpitalu ginekologiczno-położniczym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zobacz zdjęcie Sylwii Grzeszczak z córką w galerii.