Sylwia Grzeszczak zaliczana jest do tych gwiazd młodego pokolenia, które przebojem zdobyły szczyty popularności. Dzięki współpracy z Liberem udało jej się zaistnieć na szeroką skalę w świadomości odbiorców. Z kolei ogromny sukces komercyjny takich kompozycji, jak "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości" czy "Karuzela" tylko umocniły jej pozycję na rynku.

Rok temu kompozytorka i autorka tekstów ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. To owoc miłości wokalistki i jej długoletniego partnera Libera, z którym latem 2014 r. wzięła sekretny ślub.

Dziewczynka przyszła na świat na początku grudnia 2015 r. Rodzice dali jej na imię Bogna. W związku z urlopem macierzyńskim, Sylwia Grzeszczak podjęła decyzję, że na jakiś czas wycofuje się z życia zawodowego, aby całkowicie poświęcić się wychowywaniu córeczki.

Po pół roku artystka wraca do pracy. 

Sylwia Grzeszczak powraca z nowym utworem! W piątek, w programie Lepsza Połowa Dnia w RMF FM, po godzinie 14:00 usłyszymy premierowo najnowszy singiel wokalistki - "Tamta Dziewczyna" - donosi portal RMF FM. 

Jak oceniacie nową piosenkę Sylwii?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE:  Sylwia Grzeszczak Jak zaczynała polska Alicia Keys?

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!