Sylwia Juszczak jest w ciąży z Mikołajem Krawczykiem! Tak podaje dziennik Super Express. Aktorka, znana m.in. z serialu "Nielegalni" i jej mąż, grający w produkcji Polsatu „Pierwsza miłość” Mikołaj Krawczyk, mają zostać rodzicami. I to już bardzo niedługo! Plotki o ciąży Juszczak krążyły od jakiegoś czasu. Gwiazda od dawna nie pokazuje bowiem na swoim Instagramie zdjęć całej sylwetki i rzadko bierze udział w bankietach. Przez długi czas Juszczak, nie potwierdzała jednak plotek na temat ciąży. Przypomnijmy, że Juszczak i Krawczyk nie mówili też w mediach swoim ślubie. Dopiero kiedy dziennikarze zauważyli obrączki na ich palcach, zakochani przyznali publicznie, że są mężem i żoną. Najwyraźniej para chce strzec swojej prywatności, bo - będąc po różnych doświadczeniach życiowych - oboje wiedzą, że nadmierna obecność na pierwszych stronach gazet nie popłaca.

Sylwia Juszczak jest w ciąży z Mikołajem Krawczykiem!

Sylwia Juszczak (41) pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem na Instagramie. Gwiazda wyznała również, że w ciąży czuje się świetnie, a także że na świat przyjdzie jej wymarzona córeczka! 

"Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza ... ja czuję się świetnie !!!  na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas "

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wychowują już wspólnie czwórkę synów: dwóch z poprzedniego związku aktorki z Tomaszem Pągowskim, znanego z roli jurora w programie "Bitwa o dom" oraz dwóch ze związku Krawczyka z Anetą Zając. 

Gratulujemy!