W ubiegłym tygodniu z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" zrezygnowali Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, na parkiecie nie zobaczyliśmy także Jana Klimenta. Ze względu na odejście Bogdana i Lenki, decyzją producentów, do programu wrócą Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, którzy z powodów zdrowotnych sportowca musieli odejść show. Okazuje się jednak, że w kolejnych odcinkach może zabraknąć innych gwiazd...

Sylwia Lipka ma koronawirusa

Sylwia Lipka uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19. Wokalistka, która bierze udział w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" na swoim TikToku opublikowała niepokojące nagranie. Chociaż filmik szybko zniknął z jej profilu, jego zapis trafił już do mediów dzięki fanowskim kontom gwiazdy.

- Jadę na próbę generalną do "Tańca z gwiazdami" ale przed tym obowiązkowe badania na COVID. Wymaz z nosa. Czekam na wyniki. Pozytywny. Test nr 2 dla pewności. Pozytywny x2. Test nr 3 wysyłamy już do laboratorium... Nie mogłam wziąć udziału w próbie... Wyniki dostanę jutro... - wyznała Sylwia Lipka.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sylwia Lipka i Rafał Maserak również będą musieli pożegnać się z udziałem w show. Czy ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju produkcja "Tańca z Gwiazdami" zdecyduje się zrezygnować z kontynuowania 11. edycji show? Na tę chwilę Polsat nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu w sprawie.