Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska to uczestnicy "Tańca z Gwiazdami", którzy są parą nie tylko na parkiecie, ale też w życiu prywatnym. Poznali się na planie randkowego show "Love Island", zakochali i zdecydowali wspólnie zamieszkać. Niedługo potem przyjęli propozycję wzięcia udziału w tanecznym programie Polsatu. Niestety, ich związek przechodzi obecnie kryzys - para nie mieszka już razem, a na treningi do "Tańca z Gwiazdami" przyjeżdża osobno. Jak problemy w życiu osobistym wpłyną na ich udział w show?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska nie mieszkają razem. Co z ich udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Sylwia i Mikołaj w "Tańcu z Gwiazdami" radzą sobie różnie. Jurorzy są dla nich srodzy, a w ostatnim odcinku ich taniec ocenili na zaledwie 12 punktów. Mimo to, para nadal może liczyć na wsparcie fanów, dzięki którym pozostaje w programie. W życiu prywatnym Madeńskiej i Jędruszczaka bywa podobnie jak na parkiecie - zakochani przeżywają wzloty i upadki. Obecnie walczą z kryzysem w związku, który sprawił, że nie mieszkają już razem.

- Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy - wyznała Sylwia Madeńska.

Myślicie, że ich problemy w związku będą widoczne na parkiecie w najbliższy piątek?