Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zakochali się w sobie na planie randkowego show "Love Island", jednocześnie zyskując sympatię tysięcy widzów. Po zakończeniu programu zamieszkali razem i wydawało się, że tworzyli szczęśliwy związek. Zostali nawet zaproszeni do udziału w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety podczas kwarantanny para musiała zmierzyć się z poważnym kryzysem, którego skutki odczuwała nawet jeszcze podczas treningów tanecznych. Nie podziałała nawet terapia dla par, na którą się zdecydowali i w rezultacie Mikołaj podjął decyzję o zakończeniu związku, o czym poinformował na Instagramie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zrezygnują z "Tańca z Gwiazdami" po rozstaniu?

- Rozstaję się z Sylwią (...). Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć - napisał Jędruszczak na Instagramie.

Po jego wpisie fani zaczęli zastanawiać się, jak rozstanie pary wpłynie na ich występy w "Tańcu z Gwiazdami". Jak się okazuje, Sylwia i Mikołaj mimo że nie są razem w życiu prywatnym, nadal będą parą w programie. - Kochani. Pytacie, czy w związku z zaistniałą sytuacją, pojawię się w piątkowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Tak, będę, postaram się zachować profesjonalnie i nie przenosić spraw prywatnych na parkiet. Tak więc do zobaczenia w piątek o 20:00 na antenie Polsatu - wyznała Sylwia.

Wersję tę potwierdził również Jędruszczak dodając, że po rozstaniu ich treningi przebiegają w jeszcze lepszej atmosferze, niż poprzednio:- Do "Tańca z Gwiazdami" trenujemy ciężko, a treningi przebiegają w najlepszej od długiego czasu atmosferze i daje to bardzo fajne efekty. Jesteśmy profesjonalistami i chcemy Wam pokazać najlepszy możliwy taniec podczas piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat.