Związek Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, którzy poznali się na planie randkowego show "Love Island", to już przeszłość. 27-latek opublikował na swoim Instagramie dość emocjonalny wpis, w którym wyznał, że uczucie łączące go z tancerką wygasło, a ich relacja nie przetrwała próby czasu. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w tenisie ziemnym potwierdził tym samym ostatnie doniesienia medialne o kryzysie w ich związku. 

ZOBACZ: Sylwia Madeńska - kim jest prywatnie i zawodowo? [TANIEC Z GWIAZDAMI, WIEK, PARTNER, INSTAGRAM]

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" rozstali się

- Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom… Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie: „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią - tymi słowami swój wpis rozpoczął Mikołaj. 

- Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. Długo się do tego zbierałem, dlatego tak cierpiałem i gotowało się we mnie każdego dnia, bo liczyłem, że uczucie, które w nas jest to przezwycięży. Powtarzałem zawsze Sylwii "miłość to nie wszystko" - nie wierzyła mi, myślała, że gadam bzdury. Jesteśmy z dwóch różnych światów, mamy różne rzeczy w głowach, inne wizje partnerstwa oraz inne wizje przyszłości. Te nasze dwa światy odległe bardzo, a z drugiej strony tak bliskie, że wystarczyło dać się zabrać w zaufaniu do tego świata i wszystko działałoby jak dobrze naoliwiony sprzęt - dodał w dalszej części oświadczenia. 

SPRAWDŹ: Mikołaj Jędruszczak - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [LOVE ISLAND, TENIS, WZROST]

Na koniec Jędruszczak oznajmił, że cała sytuacja jest dla niego olbrzymim przeżyciem, a swojej już byłej partnerce wyznał miłość. 

- Uwierzcie mi, że płaczę pisząc ten post, nigdy nie przypuszczałem, że to się wydarzy. Jakkolwiek tego nie zrozumiecie i za jakiego durnia będziecie mnie mieli to tak - Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia, bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa, bo zasługujesz na to jak mało kto. 

Przypomnijmy, że Sylwia i Mikołaj tworzą także parę na parkiecie w programie "Taniec z gwiazdami". Myślicie, że problemy w życiu prywatnym wpłyną na ich taneczne poczynania?

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Madeńska skomentowała rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem. Doszło do zdrady?