Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka było szeroko komentowane przez media. Działo się to głównie za sprawą tego, że po zerwaniu para nadal musiała razem występować w "Tańcu z Gwiazdami", a prowadzący w odcinkach na żywo nie szczędzili im pytań o ich prywatne sprawy. Chociaż to tenisista zdecydował o rozstaniu, nie mógł powstrzymać się od zostawiania komentarzy pod zdjęciami byłej dziewczyny.

- Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji - napisał Jędruszczak pod jednym ze zdjęć Madeńskiej.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: jakie mają relacje po rozstaniu?

Tancerka nie odpowiedziała na zaczepkę, ale w końcu zdradziła w jednym z wywiadów, co sądzi o jego reakcji i jak wyglądają ich kontakty po rozstaniu. 

- Nie ukrywam, że trochę mnie zdziwił komentarz Mikołaja. Wiem na pewno, że buzują w nim emocje, we mnie też i minęło mało czasu po rozstaniu, więc jestem w stanie to po prostu zrozumieć. Uważam, że powiedział to pod wpływem emocji i wie doskonale, że się nie pocieszyłam po rozstaniu

Na razie unikamy kontaktu. Jedyny kontakt to tak naprawdę wtedy, gdy umieścił ten komentarz. Uważamy, że na razie powinniśmy od siebie odsapnąć, każde z nas musi zrozumieć, czego teraz potrzebuje w życiu - powiedziała Sylwia Madeńska w rozmowie z serwisem "Pomponik".

ZOBACZ TEŻ: MIKOŁAJ JĘDRUSZCZAK krytykuje Sylwię Madeńską po rozstaniu: "Szybko doszłaś do siebie"