Sylwia Peretti to jedna z nowych bohaterek programu "Królowe życia". Spostrzegawczy internauci szybko jednak zwrócili uwagę na to, że udział w dziewiątym sezonie hitu TTV to nie jest jej debiut na małym ekranie. Po raz pierwszy Sylwię można było bowiem oglądać w telewizji już w 2011 roku w roli uczestniczki "Kuchennych rewolucji".

ZOBACZ: Kasia z "Królowych życia" komentuje zatrzymanie Joanny P. "Przykro mi. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie" [TYLKO U NAS]

Sylwia Peretti z "Królowych życia" w "Kuchennych rewolucjach"

Sylwia pojawiła się na antenie TVN u boku Magdy Gessler w trzeciej edycji jej kulinarnego show. Mająca wówczas 29 lat bizneswoman zgłosiła się do programu, ponieważ miała poważny problem z zarządzaniem swoim lokalem. Za radą słynnej restauratorki karczma "U Jędzy" w Krakowie przemieniła się w restaurację Edelweiss z kuchnią austriacką.

O tę nazwę była straszna wojna. Ja się rozryczałam, bo nie chciałam aż takich zmian. Znamy się na kuchni góralskiej, nie galicyjskiej - wyznała później Sylwia w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej".

Udział Sylwii Peretti i jej ówczesnego męża Bogusława Sikorskiego w "Kuchennych rewolucjach" niestety zakończył się brakiem upragnionej rekomendacji dla ich lokalu ze strony Magdy Gessler. Para żałowała potem decyzji o zgłoszeniu się do show.

To, że zdecydowaliśmy się na udział w "Kuchennych rewolucjach", to była nasza głupota. Te 40 minut w TVN nie było warte naszych nerwów - przyznała gorzko właścicielka.

Od tamtego czasu w życiu Sylwii wiele się zmieniło. Edelweis działa obecnie pod szyldem Karczma Mario. Nowa gwiazda "Królowych życia"  w międzyczasie rozstała się z mężem i związała z nowym mężczyzną.

Nie da się ukryć, że spore zmiany zaszły także w jej wizerunku. Sylwia lubi chwalić się swoim ciałem i chętnie pokazuje na swoim instagramowym profilu odważne zdjęcia z rozbieranych sesji zdjęciowych.

Myślicie, że uda się jej zdobyć sympatię widzów TTV?

Zobacz stare i nowe zdjęcia Sylwii Peretti w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Rafał i Gabriel znikają z "Królowych życia". Zastąpiła ich inna para gejów