Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Młoda para jeszcze przed porodem zdecydowała się zdradzić fanom, jakiej płci będzie maleństwo. 22-letnia piosenkarka i 24-letni youtuber nagrali specjalny filmik, w którym ujawniają, czy ich roczna córeczka Pola będzie miała siostrzyczkę, czy braciszka. Zrobili to naprawdę w wyjątkowy sposób!

Znamy płeć drugiego dziecka Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego

- Chcemy ogłosić Wam coś bardzo ważnego, a mianowicie płeć naszego drugiego dzidziusia i postanowiliśmy zrobić to w oryginalny sposób. (...) Zrobimy babeczki, wypełnimy je masą niebieską lub różową i zrobimy dla Was test na żywo - wyjaśniła na początku Przybysz. 

W dalszej części nagrania możemy zobaczyć, jak powstają babeczki. Proces napełniania ich kolorową masą odbył się jednak poza kamerami. Kulminacyjnym momentem nagrania była oczywiście degustacja wypieków. Po ich skosztowaniu i przyjrzeniu się zabarwieniu nadzienia para zdradziła, jakiej płci będzie ich kolejna pociecha. 

- Jest to masa różowa... Więc jest to dziewczynka - wyznał Janek. 

- Kolejna mała Dąbrowska. Bardzo się cieszymy - dodała Sylwia.

Serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaręczyli się! Piosenkarka pokazała pierścionek [FOTO]

Przypomnijmy, że influencerka i jej znany m.in. z "The Voice Kids" chłopak po raz pierwszy rodzicami zostali na początku ubiegłego roku. W styczniu 2020 powitali na świecie córkę, która otrzymała imię Pola.