Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, znany w sieci lepiej jako JDabrowsky, lada dzień przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. 21-letnia piosenkarka i starszy od niej o 2 lata youtuber i prezenter spodziewają się narodzin córeczki. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami terminu porodu, przyszli rodzice postanowili urządzić przyjęcie w stylu gwiazd zza oceanu. Na baby shower Przybysz i Dąbrowskiego były więc balony, kwiaty, świece i pyszne przekąski. Wszystkie dekoracje utrzymane były oczywiście w różowej kolorystyce, wskazującej na płeć dziecka.

Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!! Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy świętowali z nami! - napisała Sylwia Przybysz na swoim profilu na Instagramie.

Baby shower Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Podobnie jak na baby showers u amerykańskich celebrytów, na imprezie Sylwii Przybysz i Jaśka Dąbrowskiego także nie zabrakło ich znanych przyjaciół. Prezenty dla jeszcze nienarodzonej dziewczynki przyszli wręczyć m.in.: Angelika Mucha (Littlemooonster96), znana z "Top Model" Żaklina Ta Dinh, influencerka Ola Nowak z kanału Beksy oraz członkowie boysbandu 4Dreamers.

Zobacz pierwsze zdjęcia z pięknego baby shower Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Moro wyprawiła baby shower. Było bardzo nietypowo!