Parę dni temu portale plotkarskie obiegła wiadomość, że Sylwia Przybysz odmówiła udziału w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". 20-letnia piosenkarka, a prywatnie partnerka YouTubera i prezentera "The Voice Kids", Jana Dąbrowskiego, znanego w sieci jako JDabrowsky, swoją decyzję miała podobno tłumaczyć "prywatnymi sprawami, które wywróciły jej życie do góry nogami". Jak donosi serwis Pudelek.pl, powodem rezygnacji młodej gwiazdy z uczestnictwa w najbliższej edycji show Polsatu jest... ciąża

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - ujawnia osoba z otoczenia Sylwii Przybysz w rozmowie z redakcją serwisu.

Sylwia Przybysz w ciąży? Jan Dąbrowsky zostanie ojcem?

Zarówno Sylwia Przybysz, jak i starszy od niej o 2 lata partner, na razie nie komentują sensacyjnych doniesień na swój temat. Jedno jest pewne - jeśli informacje o ciąży piosenkarki potwierdzą się, autorka hitu "Nova" i gwiazdor YouTube'a będą najmłodszymi rodzicami w polskim show-biznesie.

Myślicie, że Sylwia Przybysz i JDabrowsky są już gotowi na dziecko?

Zobacz zdjęcia młodej wokalistki i YouTubera w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Sylwia Przybysz wyjaśnia przyczyny zakończenia współpracy z wytwórnią [TYLKO U NAS]