Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaręczyli się w ubiegłym roku. Medialna para influencerów wspólnie wychowuje dwie córeczki - prawie 1,5 roczną Polę i 2-miesięczną Nelę. Tworzą szczęśliwą rodzinę, a kadrami z życia dzielą się w social mediach. W najnowszym wywiadzie młoda mama i przyszła panna młoda zdradziła, jak wyglądają przygotowania do ślubu i wesela. Jedno jest pewne - będzie hucznie! Poznajcie szczegóły.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - szczegóły ślubu i wesela

Sylwia Przybysz w wywiadzie wyemitowanym w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że wesele będzie... góralskie i odbędzie w przyszłym roku.

Jaśka rodzina to górale, bardzo im na tym zależało. Bardzo podoba mi się ten góralski klimat. Byłam na kilku weselach u Jasia w rodzinie i jest to coś niesamowitego. Chciałam te tradycje pokazać swojej rodzinie - przyznała.

Sylwia Przybysz nie jeszcze kreacji, ponieważ zamierza przygotować do nich swoje ciało.

Jeszcze nie mam sukni, ale mam swoje projekty. Jak już schudnę po ciążach, to umówię się na przymiarki – zażartowała.

Influencerka zdradziła również, że będzie miała więcej niż jedną suknię, a jedna z nich będzie spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Planujemy dwie. Zawsze marzyła mi się taka suknia, która ładnie wygląda, ale niekoniecznie jest wygodna. Mierzyłam już takie suknie i one są bardzo ciężkie, ale taka mi się właśnie marzy i takie wrażenie chciałabym zrobić. Spełnić marzenie z dzieciństwa - powiedziała.

Gwiazda poinformowała również, kto zaprojektuje jej suknie ślubne. To projektanta odpowiedzialna m.in. za suknie ślubne Martyny Wojciechowskiej, Dominiki Gawędy, czy Pauliny Krupińskiej.

Moje suknie stworzy Viola Piekut. Byłam na przymiarkach i jej suknie są przepiękne. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła usiąść z nią i zacząć projektować.

Przy okazji wywiadu dowiedzieliśmy się także, jakim tatą jest Jan Dąbrowski.

Bardzo kochanym. Serce mi się raduje, gdy widzę, jak zajmuje się dzieciakami. Pola jest w nim zakochana. Mama jest nieważna, jak jest tata, bo mama jest od tej gorszej roboty – przyznała rozbawiona.

Sylwia Przybysz przyznała także, że choć są trudniejsze momenty, to radość dzieci wynagradza jej wszelkie trudy smutki.

Serdecznie gratulujemy!

Pierścionek zaręczynowy Sylwii Przybysz znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaręczyli się! Piosenkarka pokazała pierścionek [FOTO]