Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego jest już na świecie. O narodzinach swojego pierwszego wspólnego dziecka jedna z najmłodszych par w polskim show-biznesie poinformowała we wtorek po południu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z wpisu blogera znanego szerzej jako JDabrowsky dowiadujemy się, że dziewczynka przyszła na świat dziś rano.

Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10:27 przyjść na świat. Witaj córeczko - napisał na InstagramStory.

Sylwia Przybysz i JDabrowsky zostali rodzicami

Kilkadziesiąt minut później radosną nowiną pochwaliła się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie także świeżo upieczona mama. 21-letnia piosenkarka zdradziła przy okazji, że dziewczynka otrzymała na imię Pola i będzie nosić nazwisko jej starszego o dwa lata partnera.

- Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - napisała Przybysz.

Przypomnijmy, że informacja o ciąży Sylwii Przybysz przedostała się do mediów w połowie lipca ubiegłego roku. Wtedy też pojawiły się doniesienia, że z właśnie z tego powodu młoda wokalistka zmuszona była zrezygnować z udziału w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Influencerka i jej znany m.in. z "The Voice Kids" chłopak oficjalnie potwierdzili że spodziewają się swojego pierwszego dziecka pod koniec sierpnia. Przyznali, że zależało im, aby ich dziecko miało młodych rodziców.

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo - napisała wtedy Sylwia.

Zobacz pierwsze zdjęcia Poli Dąbrowskiej już teraz w naszej GALERII >>

Sprawdź też: Sylwia Przybysz i JDabrowsky wyprawili baby shower z udziałem znanych przyjaciół [ZDJĘCIA]