Sylwia Przybysz w ciąży pojawiła się na zimowej ramówce TVP. Towarzyszył jej chłopak i ojciec dziecka, Jan Dąbrowski, którego zobaczymy w roli współprowadzącego kolejnej edycji "The Voice Kids". Wokalistka pozowała na ściance w błyszczącej mini, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. A ten jest już naprawdę sporych rozmiarów. Jak ogłosiła niedawno na swoim Instagramie 21-letnia Przybysz, jej poród jest planowany na styczeń 2020 roku. Sylwia Przybysz i JDąbrowsky są najmłodszą parą w polskim show-biznesie, która oczekuje narodzin dziecka, a kiedy ich pociecha przyjdzie na świat, zostaną również najmłodszymi rodzicami wśród celebrytów.

Sylwia Przybysz i JDąbrowsky na ramówce TVP

Ciąża Sylwii Przybysz jest szeroko komentowana w show-biznesie głównie dlatego, że para utrzymuje, jakoby dokładnie zaplanowała narodziny dziecka. Nie brakuje głosów, że para dwudziestoparolatków zbyt wcześnie zdecydowała się na rodzicielstwo. Przybysz i Dąbrowski nie przejmują się jednak negatywnymi opiniami i twierdzą, że ich relacja mimo że młoda, jest bardzo dojrzała:

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - mówiła nam osoba z otoczenia Przybysz w lipcu.

My przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Zdjęcia Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego obejrzycie w naszej GALERII.