Sylwia Przybysz nie zwalnia tempa. 21-letnia piosenkarka i influencerka, która dopiero co w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko, przedstawia teledysk do kolejnego singla. Młoda mama podkreśla, że utwór pt. "Anioły" niesie ze sobą ważne przesłanie. Artystka wzywa w nim do porzucenia nienawiści i hejtu, na rzecz dobra i pozytywnej energii. Do nakręcenia oficjalnego teledysku zostali zaangażowani fani, a utwór w niecałą dobę od piątkowej premiery przekroczył 100 tysięcy wyświetleń i dostał się na kartę na czasie w serwisie YouTube.

Sylwia Przybysz o swoim nowym singlu "Anioły"

Sylwia Przybysz zdradziła, że jej nowa piosenka powstała jako efekt przemyśleń po ubiegłorocznym koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Przypomnijmy, że wydarzenie, które 27 lutego 2019 zgromadziło na jednej scenie w łódzkiej Atlas Arenie ponad setkę gwiazd polskiej estrady, zorganizowano w reakcji na morderstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Inspiracją do napisania utworu "Anioły" był koncert "Artyści przeciw nienawiści", zainicjowany przez Dodę, w którym miałam przyjemność wziąć udział. Energia płynąca z ówczesnej jedności wobec wszechobecnego w sieci i poza nią nienawiści i hejtu sprawiła, że chciałam pójść krok dalej i poruszyć ten temat w jednej ze swoich nowych piosenek - mówi o swojej najnowszej piosence Sylwia Przybysz.

- Hejt jest bardzo smutnym, negatywnym zjawiskiem znamiennym dla naszych czasów. Dotarł już wszędzie - jest w sieci, w szkole, w mediach. Jako artystka niejednokrotnie spotkałam się z nim w odniesieniu do swojej twórczości, jak i odnośnie życia osobistego. Hejt w sieci zaczyna się często od jednego anonimowego komentarza i wywołuje falę kolejnych. Nie każdy jest dość silny żeby przetrwać kolejne przypływy i koniec końców hejt zbiera swoje żniwa jak tsunami. Dlatego postanowiłam zaapelować do swoich słuchaczy i prosić żeby w świecie wojen, zostali aniołami i dzielili się dobrem - dodaje.

- Wierzę w karmę i w to, że to co dajemy innym wróci do nas ze zdwojoną siłą - podkreśla Sylwia.

Zobacz nietypowy teledysk do utworu "Anioły" od Sylwii Przybysz z udziałem fanów już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Przybysz urodziła! JDabrowsky pokazał twarz córki [ZDJĘCIA]