Sylwia Przybysz potwierdziła zerwanie współpracy z wytwórnią muzyczną My Music. 20-letnia wokalistka w obszernym wpisie na swoich profilach w mediach społecznościowych ustosunkowała się do ostatnich doniesień na temat przyczyn zakończenia ich współpracy i przedstawiła swoją wersję zdarzeń. Z komunikatu dowiadujemy się m.in., że pomimo prowadzonych od jakiegoś czasu przez Przybysz rozmów z przedstawicielami firmy w celu załagodzenia konfliktu, dowiedziała się ona o zawieszeniu ich współpracy i odwołaniu zaplanowanych wydarzeń z jej udziałem z.Facebooka. Pełną treść oświadczenia piosenkarki znajdziecie poniżej:

Kochani!
Chciałam Was poinformować, że moja współpraca z MyMusic Sp. z o.o. sp.k. właśnie się zakończyła. Niestety, pomimo moich najszczerszych chęci, MyMusic Sp. z o.o. Sp. k. nie była w stanie zachować się względem mnie jak na profesjonalistów przystało, stąd musiałam podjąć tą trudną decyzję o zakończeniu współpracy. Moja decyzja podyktowana jest wieloma różnymi czynnikami, wbrew pojawiającym się opiniom jednym z nich nie jest sprawa konkursu Tidal. Podobnie, zerwanie przeze mnie relacji z niektórymi z pracowników MyMusic Sp. z o.o. Sp. k. nie jest spowodowane konkursem, a postępowaniem tych osób wobec mnie, na które nie mogłam dłużej pozwolić. Najlepiej niech świadczy o tym fakt, iż o odwołaniu moich koncertów i mojego udziału w obozie Young Stars sama dowiedziałam się z Facebooka. Wiem, że MyMusic Sp. z o.o. Sp. k. oraz osoby powiązane z wytwórnią upubliczniają różne nieprawdziwe wiadomości na mój temat i ostatnich wydarzeń – podjęłam jednak decyzję, że poza niniejszym oświadczeniem, nie będę się do nich więcej publicznie odnosić, gdyż Internet to nie miejsce na załatwianie takich spraw.
Niemniej chciałabym podziękować wszystkim pracownikom i artystom związanym z MyMusic Sp. z o.o. Sp. k. za wszystkie lata współpracy. Szczególnie życzę sukcesów wszystkim artystom zrzeszonym w Young Stars!
Na szczęście gdy coś się kończy to i coś się zaczyna – tym samym ruszam dalej z moimi własnymi projektami, koncertami i muzyką, a Was zapraszam do podroży razem ze mną! Wiem, że czujecie się zawiedzeni odwołanymi przez MyMusic Sp. z o.o. Sp. k. koncertami jak i moim udziałem w obozie – mogę Was jedynie zapewnić, że myślę o Was cały czas i już niedługo postaram się wynagrodzić Wam tą przykrą sytuację oraz fakt, że musicie ponosić konsekwencje decyzji MyMusic Sp. z o.o. Sp. k.
Już niebawem dowiecie się z moich kolejnych postów o obozach, koncertach oraz innych atrakcjach, które dla Was szykuję! Będzie mnóstwo okazji aby spotkać się ze mną i nadrobić to co chwilowo utracone :)

Sylwia Przybysz kończy współpracę z My Music

Co dalej z karierą Sylwii Przybysz? Udało nam się dowiedzieć, że młoda artystka znalazła już sztab ludzi, z którymi pracuje nad nową muzyką i wizerunkiem.

- Jest bardzo podekscytowana tym, co czeka ja w najbliższych miesiącach. Już pracuje z grupą producentów z kraju i z zagranicy nad nowym materiałem, który ujrzy światło dzienne już w lutym! Sylwia chce się skupić na sobie i rozwoju. W ostatnim czasie ciągle pracuje nad swoim talentem, czego efekty zobaczycie i usłyszycie już niebawem - powiedziała nam osoba z bliskiego otoczenia artystki.

Zobacz najnowsze zdjęcia Sylwii Przybysz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: HALSEY ma nowego chłopaka. Kim jest Yungblud? [FOTO]