Niedawno media obiegły zdjęcia pobitej aktorki. Sylwia Wysocka, gwiazda m.in. "W rytmie serca", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojca Mateusza", czy"Na Wspólnej", została skatowana i okradziona. Mimo poważnych obrażeń zdołała złożyć zawiadomienie na policję. Jak się teraz okazało, kulisy sprawy są naprawdę szokujące. 

Sprawa Sylwii Wysockiej. Kto pobił aktorkę?

W wyniku pobicia Sylwia Wysocka doznała poważnych obrażeń. Ma złamaną rękę, kość piszczelową, w kilku miejscach pęknięty kręgosłup oraz liczne krwiaki na całym ciele. 

Doniesienia zostały potwierdzone przez gwiazdę. Wysocka podkreśla jednak, na razie nie może udzielać mediom zbyt wielu informacji.

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Jak donosi "Plotek", prokuratura potwierdza, że aktorka została dwukrotnie przesłuchana, ale dla dobra śledztwa nie ujawnia więcej informacji.

Sprawa jest na etapie czynności sprawdzających. Akta dopiero zostały zarejestrowane w prokuraturze. Pani Sylwia do tej pory była przesłuchana dwa razy. Na pewno będziemy badać okoliczności tego zdarzenia. Sprawa jest wrażliwa, dlatego na tym etapie nie udzielamy więcej informacji - powiedziała serwisowi prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Do pobicia Sylwii Wysockiej miało dojść 25 kwietnia 2021 roku. Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, aktorka miała wezwać z telefonu komórkowego policję, zgłaszając pobicie przez partnera.

Zdarzenie miało mieć miejsce w domu mężczyzny. Z ustaleń agencji wynika, że kobieta powiedziała przybyłym na miejsce funkcjonariuszom, iż partner ją popchnął, w wyniku czego spadła ze schodów. Zgłosiła nie tylko pobicie, ale też kradzież telefonu komórkowego.  

Sylwii Wysockiej życzymy dużo spokoju i szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Wysocka została brutalnie pobita i okradziona: "Aktorka ma w kilku miejscach złamany kręgosłup"