Sylwia Wysocka to znana i ceniona aktorka teatralna oraz filmowa. Największą rozpoznawalność przyniosły jej jednak role w popularnych serialach, takich jak "W rytmie serca", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Plebania" i "Na Wspólnej". Jeden z tygodników o życiu gwiazd i celebrytów donosi, że 58-latka przeżyła ostatnio prawdziwe chwile grozy - padła ofiarą brutalnego rozboju.

Sylwia Wysocka pobita i okradziona

O dramatycznym zajściu z udziałem Sylwii Wysockiej donosi "Rewia". Redakcja czasopisma dotarła do informacji o tym, że aktorka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele - czytamy.

Doniesienia zostały potwierdzone przez gwiazdę. Wysocka podkreśla jednak, że z powodu toczącego się w sprawie napadu śledztwa na razie nie może udzielać na ten temat zbyt wielu informacji.

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Aktorka powoli dochodzi do siebie po tym traumatycznym zdarzeniu. Aktualnie skupia się na tym, aby powrócić do formy.

Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas - dodała.

Sylwii Wysockiej życzymy szybkiego odzyskania pełni sił i zdrowia.

SPRAWDŹ TEŻ: Popularna polska influencerka została zaatakowana na ulicy: "Skończyło się na interwencji policji"