Charlize Theron jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Słynie z wielkiej urody, talentu (jest m.in. zdobywczynią Oscara), a także z tego, że jest bardzo prywatną osobą. Próżno szukać okładek, na których pokazywałaby partnerów, czy wywiadów, w których opowiadałaby o swoim życiu miłosnym. Choć akurat w tej kwestii aktorka nie ma szczęścia. Po rozstaniu z aktorem Stuartem Townsendem, z którym była związana przez 8 lat, nie udało jej się stworzyć dłuższej relacji z żadnym mężczyzną. Przez jakiś czas spotykała się co prawda z aktorem i reżyserem Seanem Pennem, ale ich związek był podobno burzliwy. Pół roku po ogłoszeniu zaręczyn, Theron nagle zerwała z Pennem kontakt. Dziś aktorka jest singielką, choć plotkuje się, że miała przelotny romans z Bradem Pittem. Te plotki nigdy nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron. Obecnie o Charlize Theron jest jednak głośno z powodu innego niż życie uczuciowe. Otóż syn aktorki, Jackson, prawdopodobnie przejdzie operację zmiany płci. Oczywiście w odpowiednim momencie, bo na razie, bo na razie ma tylko 7 lat. Jednak, jak zdradziła Charlize, jej syn czuje się dziewczynką. Ostatnio zaczął też nosić stroje dla dziewcząt oraz doczepił kolorowe warkoczyki. ZDJĘCIA zobaczysz w naszej GALERII. Co na to Theron? Sprawdź PONIŻEJ.

Syn Charlize Theron zmieni płeć?

Charlize Theron syna Jacksona adoptowała w 2012 roku. Trzy lata później adoptowała także dziewczynkę, August. Aktorka wychowuje dzieci samotnie, poświęcając im każdą wolną chwilę. Córka i syn Charlize towarzyszą jej też często na planie filmowym. Ostatnio media obiegły zdjęcia syna gwiazdy w spódniczce i doczepionych kolorowych warkoczykach. Okazuje się, że Jackson czuje się dziewczynką.

Okazało się, że wychowuję dwie córki - powiedziała Theron w rozmowie z Daily Mail. - Tak, ja też myślałam, że mam syna, póki nie podszedł do mnie, gdy miał 3 latka, i nie powiedział: "Nie jestem chłopcem".

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak: "Nie wiem, czy chcę dziecka". Boję się, że to powiedziałam, bo... [WIDEO]

Charlize uszanowała oczywiście słowa syna i zaakceptowała ten fakt.

Mam dziś dwie piękne córki, które - tak jak każdy rodzic - pragnę chronić i patrzeć, jak dorastają.

Bardzo możliwe, że Jackson, po osiągnięciu pełnoletności, przejdzie operację zmiany płci. Przypomnijmy, że pierwszą sławną aktorką, która powiedziała głośno o tym, że tożsamość płciowa jej dziecka jest inna od deklarowanej w akcie urodzenia, była Angelina Jolie. Córka gwiazdy i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt dorasta jako chłopiec. Z kolei Cher chętnie opowiadała o tym, jak dojrzała do akceptacji decyzji swojej córki, która postanowiła zmienić płeć i dziś, już jako mężczyzna, nazywa się Chaz Bono. O jego doświadczeniu transformacji powstał nawet film dokumentalny "Becoming Chaz", pokazywany na festiwalu w Sundance w 2011 roku.