Dominika Tajner przerwała milczenie na temat syna. Na oficjalnym profilu uczestniczki 1. edycji programu "Agent Gwiazdy" i 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawił się oficjalny komunikat o pobycie 13-letniego Maksymiliana w szpitalu. Jak donosi "Super Express", syn Dominiki Tajner trafił tam w ciężkim stanie i obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii. Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się Maksiowi. Czwarta żona Michała Wiśniewskiego póki co jedynie podziękowała wszystkim za słowa otuchy i poprosiła o uszanowanie jej prywatności.

- W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, którą dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie. Jednocześnie prosimy, szczególnie media o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu - czytamy w oświadczeniu.

Dominika Tajner dziękuje za wsparcie. Jej syn jest w szpitalu

Dominika Tajner przy okazji, odniosła się też do sensacyjnych doniesień medialnych na temat problemów ze znalezieniem w majówkę odpowiednio wyszkolonych lekarzy, którzy mogliby zdiagnozować jej syna.

- Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii. Dziękujemy - dodano.

Maksowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdjęcia Dominiki Tajner i jej syna znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Peter Mayhew nie żyje. Zobacz najlepsze sceny z Chewbaką w "Gwiezdnych wojnach" [WIDEO]