Były mąż Edyty Górniak, Dariusz Krupa w lipcu 2014 roku spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na sześć lat pozbawienia wolności. W połowie 2020 roku przedterminowo zwolniono go z więzienia za dobre sprawowanie. I chociaż od roku jest na wolności, jego syn, Allan Krupa nie utrzymuje z nim kontaktów. Ich relacje podobno nie istnieją, nastolatek nie chce być nawet kojarzony z ojcem.

Allan Krupa chce zmienić nazwisko

Jak donosi magazyn "Na żywo", syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy podjął ważną decyzję - chce zrezygnować z nazwiska ojca i zmienić je na nazwisko matki. Nie od dziś wiadomo, że ma z nią doskonały kontakt i to z nią świętuje także Dzień Ojca.

ZOBACZ TAKŻE: Allan Krupa złożył Edycie Górniak nietypowe życzenia: "Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca"

Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy - mówi informator "Na żywo".

Edyta Górniak nigdy nie utrudniała ojcu kontaktów z synem, jednak gdy Dariusz odsiadywał wyrok, wolała oszczędzić synowi widoku ojca w więzieniu. Teraz 17-latek sam zadecydował o tym, że nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem. Górniak podobno już skonsultowała się z prawnikiem w sprawie zmiany nazwiska syna.

Allan wie, że jego tata rozpoczął nowe życie. Mieszka w Warszawie, ma nową partnerkę, ale chłopak nie chce słyszeć o spotkaniu z nim - czytamy w magazynie.

Przypomnijmy, poza Allanem, Dariusz Krupa ma córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił w trakcie pobytu w areszcie.