Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, już niedługo poprowadzi własny program na antenie TVN Style. Müller, który na co dzień prowadzi studio kulinarne, na antenie stacji zajmie się oczywiście zdrowym odżywianiem. W jakiej formule będzie o nim powiadał? Jaki format będzie miał program, który prowadzi? Tego stacja póki co nie zdradza, choć możemy się domyślać, że z racji na siłę rażenia nazwiska Gessler telewizja TVN nie będzie żałowała na niego funduszy ;-)

Tadeusz Müller - kim jest syn Magdy Gessler?

Przypomnijmy, Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem - niemieckim korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie, który zmarł w 1986 roku na raka. Magda Gessler została wówczas sama z 3-letnim synkiem, który przez lata trzymał się z dala od mediów i show-biznesu. Aż do niedawna.

Tadeusz Müller w TVN Style

Kilka miesięcy temu Tadeusz Müller pojawił się bowiem w programie w „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoją mamą. W śniadaniówce mówił m.in. o tym, że bardzo zależało mu na wypromowaniu własnego nazwiska. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji udało mu się zrealizować zamierzony cel, co potwierdzała także sama Magda Gessler:

- On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes – mówiła gwiazda w DDTVN.

Czy Tadeusz Müller faktycznie jest tak utalentowany w dziedzinie kulinariów jak jego mama i siostra, Lara Gessler? Teraz w końcu każdy będzie mógł się o tym przekonać. Autorski program syna restauratorki na antenie TVN Style będzie można zobaczyć już na wiosnę. Myślicie, że okaże się równie dużym hitem jak „MasterChef” czy „MasterChef Junior”?

Wspólne zdjęcia Magdy Gessler i jej syna znajdziecie w naszej GALERII--->