Na początku 2019 roku media obiegła wiadomość, że Lara Gessler i jej mąż, Paweł Rucz, się rozstali. Wkrótce potem plotki się potwierdziły - Rucz zaczął szukać na Facebooku kawalerki do wynajęcia. Tymczasem Lara wyjechała ze swoją mamą, Magdą Gessler, na zagraniczne wakacje. Nie było z nimi Pawła. Na portalach internetowych zaczęły się pojawiać kolejne informacje, m.in. o tym, że Gessler i Rucz rozstali się już jesienią oraz że zarówno święta jak i sylwestra spędzili oddzielnie. Plotkowano, że Magda Gessler nie była fanką zięcia, ale gospodyni "Kuchennych Rewolucji" nigdy nie skomentowała tych rewelacji. Jak dotąd głosu nie zabrali też sami Lara Gessler i Paweł Rucz. Za to na temat rozstania i planowanego rozwodu pary wypowiedział się Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler przyrodni brat Lary. Co powiedział? Sprawdź PONIŻEJ.

Brat Lary Gessler komentuje jej rozwód

Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler, skomentował rozstanie Lary i Pawła w rozmowie z dziennikarką serwisu JastrzabPost. Dziennikarka zapytała, czy Muller miał dobry kontakt z Ruczem. Tadeusz wyznał, że zawsze świetnie się dogadywali:

Zawsze trzymamy sztamę z Pawłem i bardzo się lubimy - powiedział. - Uważam, że to jest super wartościowy gościu, więc niejedno piwo razem przechyliliśmy i raczej tak zostaje. Lubimy się. Dojrzali ludzie, jeżeli ich ścieżki się rozchodzą, to we współczesnym świecie nie oznacza przecięcia relacji. Tylko zmianę formatu związku.

Brat Lary Gessler wyznał też, że rozstanie Lary i Pawła było dla niego niespodzianką:

Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła. Ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie.

Przypomnijmy, że Tadeusz Muller pojawił się na niedawnej prezentacji nowej ramówki TVN i będzie jedną z twarzy grupy Discovery. Jak wiadomo, Magda Gessler jest absolutną gwiazda TVN. W tej stacji zadebiutowała również Lara Gessler. Czy jej brat też zostanie gwiazdą?