Xavier Wiśniewski to 18-letni Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej "Mandaryny". Chłopak od najmłodszych lat był obecny w show-biznesie i już jako niemowlę występował w rodzinnym reality-show "Jestem jaki jestem", podczas którego kamery towarzyszyły mu niemal przez cały czas. W rozmowie z "Galą" Michał Wiśniewski wyznał, nie żałuje pokazywania codziennego życia na wizji, gdyż był to dla niego naprawdę dobry interes: - Za trzy miesiące pracy zarobiłem milion dolarów.

Xavier skupia się obecnie na rozwijaniu wielu różnych pasji. Od małego uczy się tańca pod okiem swojej mamy, próbuje też swoich sił w dziennikarstwie. - Taniec to domena Fabki. Poświęca mu całą swoją energię. Xavier też tańczy, ale spełnia się jako młody dziennikarz. Ostatnio zaczął nawet pisać swoją pierwszą książkę - mówiła w "Gali" Mandaryna.

Xavier Wiśniewski został raperem. Do sieci trafił tego pierwszy utwór

Jak się okazuje, 18-latka interesuje również branża muzyczna. Xavier Wiśniewski wypuścił właśnie do sieci swój pierwszy singiel, w którym prezentuje się jako raper wisniv. W utworze porusza temat życia w świecie nastolatków, a także dorastania w domu dwójki znanych celebrytów. 

Debiut syna zdążyli już skomentować w sieci jego rodzice. - Brawo Xavier. Jestem Bardzo Dumna! - napisała na Youtube Mandaryna. - My Son, my pride. Bądź sobą chłopaku! LoveU - wtórował jej Michał.

Jak Wam się podoba jego debiut muzyczny?