Syna Moniki Richardson w sierpniu czeka poprawka matury. Nastolatek jest dobrej myśli i nie stresuje się. Wszystko dlatego, że ma już pewne, bardzo konkretne plany. Co będzie robił?

Syn Moniki Richardson nie zdał matury. Co będzie robił Tomasz Malcolm?

Monika Richardson w maju tego roku przyznała, że matura jej syna Tomasza to niezwykle stresujące wydarzenie także dla niej. Dziennikarka mówiła wówczas o nieustannym napięciu. Jednocześnie przyznała, że jest dumna z nastolatka, ponieważ z zespołem Aspergera przystąpienie do matury nie zawsze jest możliwe. Niestety, Tomasza Malcolma pokonał egzamin z matematyki. Chłopak opowiedział o tym na swoim Instagramie. 

ZOBACZ TAKŻE: Monika Richardson po raz pierwszy tak szczerze o autyzmie syna: "Mam wyrzuty sumienia z powodu..." Co jeszcze powiedziała?

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. [...] No, przez matury musiałem rzucić modeling... Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze - przyznał.

No i uwaga - dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem i w sierpniu poprawiam - zapowiedział.

Syn Moniki Richardson powiedział także, że zna powód swojej porażki.

Prawda jest taka, że poznałem fajnego korepetytora, z którym się mega dużo podciągnąłem z tej matematyki i gdybym go poznał na samym początku roku szkolnego, to pewnie bym zdał. Poznałem go 2-3 tygodnie przed maturą i to już było niestety za późno...

Tomasz Malcolm nie załamał się tą niezbyt pozytywną informacją. Ma już plan na siebie i inny, potwierdzający wiedzę dokument.

W sierpniu poprawiam, myślę pozytywnie. Na pewno się uda. [...] Ogólnie to nie mam się co przejmować, bo w październiku 2020 roku zdałem amerykańską maturę. Sprawdzałem już, co mogę robić, mam dużo możliwości i mogę realizować swoje marzenia z amerykańską maturą, nie mogę tylko iść na polskie państwowe uczelnie. Ale nie planuję, nie mam co się przejmować - powiedział z przekonaniem.

Jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą - zdradził.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!

ZOBACZ TAKŻE: Monika Richardson znowu jest zakochana. Nowy partner sam potwierdził ich związek