Tomasz Malcolm to syn Moniki Zamachowskiej i pilota Jamesa Malcolma. Dziennikarka często opowiada o nim w wywiadach - niedawno w rozmowie z "Galą" wyznała, że w nie wychowuje go na "dziecko gwiazdy", ale dba, aby znał wartość pieniądza. Przyznała, że Tomek zarabia m.in. rozwożąc jedzenie oraz występując w serialu "Szkoła". To z jej opowieści wiemy również, że chłopak od urodzenia zmaga się z zespołem Aspergera, czyli lekką odmianą autyzmu. Choroba nie przeszkadza mu jednak w poświęcaniu się pasji, jaką jest muzyka.

Syn Moniki Zamachowskiej wystąpił w "The Voice Kids" [WIDEO]

Na Instagramie syn Moniki Zamachowskiej dzieli się z obserwatorami swoim talentem publikując covery znanych utworów. Ostatnio pochwalił się również, że na swoim koncie ma występ na scenie "The Voice Kids". Co ciekawe, zachęcił go do tego Dawid Kwiatkowski, z którym prywatnie się przyjaźni.

- Udostępniłem nagranie z 2017 roku, na którym śpiewam "Boyfriend" na scenie "The Voice Kids" i chciałem sprostować pewne rzeczy. Nie wystąpiłem na żywo w telewizji. Pojawiłem się na scenie dzięki jednemu z moich przyjaciół - Dawidowi Kwiatkowskiemu, który jest jednym z najpopularniejszych gwiazdorów rocka w Polsce i z którym znam się od 2015 roku.

Przyszedłem do studia jako widz, żeby zobaczyć show i nagle Dawid zaprosił mnie na scenę i przedstawił mnie publiczności, co było całkiem zabawne. Zaśpiewałem "Boyfriend" podczas przerwy, nie zostało to nagrane i nie będzie wyemitowane w telewizji. Nie planuję też w przyszłości wystąpić w "The Voice Kids". Dawid, jeśli to oglądasz, tęsknię i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.

Występ syna Moniki Zamachowskiej na scenie "The Voice Kids" obejrzycie poniżej: