Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się 2020 roku po 23 latach małżeństwa. Para doczekała się dwóch synów - 24-letniego Franciszka i 15-letniego Juliana. I choć niewiele wiadomo na ich temat, to pewne jest, że Franciszek ma na koncie niemałe sukcesy - jego mama pochwaliła się nimi na Instagramie. 

Franciszek Kurzajewski - syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego

Jak się okazuje, Franciszek Kurzajewski odebrał świetne wykształcenie. 24-latek skończył prestiżowe studia za granicą, zna biegle kilka języków i jak zapewnia jego mama, wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy:

Jest samodzielny, mądry, waleczny, wyjątkowy, do wszystkiego doszedł sam siłą ambicji i determinacji. Jest przepełniony empatią i otwartością na świat, szacunkiem do edukacji i wiedzy, otwartością na ludzi i samoświadomością - napisała przy okazji urodzin syna Paulina Smaszcz. Teraz mama Franciszka uchyliła rąbka tajemnicy na temat jego życia:

Skończył takie trudne studia, z wybitnym wynikiem zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie 5 języków, jest szalenie pracowity i ambitny - podkreśliła.

 Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją. Razem z tatą Franka i bratem Julkiem bardzo za nim tęsknimy, kochamy, martwimy się i wspieramy każdy życiowy wybór. Jest tak daleko, a w naszych sercach i rozmowach jest tak blisko każdego dnia - zapewniła Smaszcz.

Franciszek Kurzajewski, o co podkreślają w wywiadach rodzice, ma także wiele pasji - jeździ konno i biega w maratonach.

ZOBACZ TAKŻE: Franciszek Kurzajewski, syn gwiazdorskiej pary pochwalił się dziewczyną! Oto wybranka 19-latka [ZDJĘCIA]