Paulla Ignasiak w rozmowie z portalem Pomponik ujawniła, że jej syn jest nękany w szkole. 13-letni Adam jest owocem związku wokalistki i założyciela zespołu Łzy, Adama Konkola. Chłopiec mierzy się z homofobicznymi atakami, a także hejtem skierowanym w matkę.

Z jakiego powodu syn Paulli jest prześladowany w szkole?

Jak przyznała Paulla, 13-letni Adam długo ukrywał to przed nią problem z prześladowaniem przez rówieśników. Chłopiec nie chciał bowiem nikogo martwić. Sprawy jednak zaszły za daleko. Przemoc wobec nastolatka nasiliła się, pojawiły się pogróżki w sieci i fizyczne znęcanie.

Mieliśmy bardzo przykre zdarzenie ostatnio z moim synem w szkole. Okazało się, że Adaś jest pomawiany i opluwany przez dzieci. Jest nazywany pedałem, ciotą... Największy wybuch agresji miał dzień po Opolu. Ktoś na korytarzu wtedy powiedział mu, że ja jestem prostytutką. Moim zdaniem szkoła aktualnie podchodzi do tego problemu za łagodnie - powiedziała Pomponikowi Paulla.

Po interwencji wokalistki prześladowcy jej syna otrzymali reprymendę od wychowawcy. Niestety, to tylko nasiliło problem. 

Jeden z kolegów powiedział do mojego syna, że ma wszystko wycofać. Kolejny powiedział, że nie przestanie go nękać nawet, jak on się zabije. Gdy się o tym dowiedziałam, to nie byłam w stanie rozmawiać i funkcjonować - przyznała piosenkarka.

Gwiazda zapisała swojego syna do psychologa i bardzo poważnie myśli nad przeniesieniem go po wakacjach do innej szkoły. 

Adamowi i jego mamie życzymy dużo siły w tym trudnym dla nich czasie.

ZOBACZ TAKŻE: Psycholożka komentuje dla nas głośny wpis Agnieszki Kaczorowskiej: "Takie komunikaty są upokarzające"