Littlemooonster96 to uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 2018", której udział w programie pomógł chyba najbardziej. Postrzegana do niedawna przez wielu internautów głównie jako psychofanka Justina Biebera dała się poznać widzom od zupełnie innej strony oraz przeszła prawdziwą wewnętrzną przemianę. W ciągu paru miesięcy z zamkniętej w sobie i nieśmiałej dziewczyny stała się towarzyską gwiazdą młodego pokolenia. Na efekty tej metamorfozy w postaci nowych znajomości nie trzeba było długo czekać. Angelika Mucha niezwykle zżyła się nie tylko ze swoim tanecznym partnerem Rafałem Maserakiem, ale także z całą "rodziną Tańca z Gwiazdami". Można się było o tym przekonać chociażby w ostatni piątek po wielkim finale 8. edycji show Polsatu, gdy blogerka znanym sobie zwyczajem relacjonowała na bieżąco na Instagramie przebieg after party. Z licznie zamieszczanych treści na obserwowanym przez 1,3 mln użytkowników profilu Angeliki mogliśmy się przekonać, że gwiazdka nawiązała dobry kontakt z synem Beaty Tadli. Młodszy o trzy lata od Littlemooonster96 Jan Kietliński chętnie pozował do fotek i nagrywał wspólne filmiki z idolką polskich dzieci i nastolatków.

Syn Tadli i Littlemooonster96 na after party "TzG"

Syn Beaty Tadli i Littlemooonster96 z pewnością znaleźli wspólny język - są nie tylko w podobnym wieku, ale też łączy ich pasja do dzielenia się się swoim życiem w internecie. Zdjęcia wciąż niepełnoletniego Janka Kietlińskiego z papierosami i alkoholem, które ochoczo zamieszcza w sieci jednak nie wpływają zbyt korzystnie na wizerunek jego mamy, ani nie zachęcają potencjalnie zainteresowanych marek do współpracy. Myślicie, że "królowa Snapchata" udzieli mu kilku cennych wskazówek i zdradzi, jak zostać gwiazdą internetu?

Zdjęcia i screeny filmików Littlemooonster96 i Jana Kietlińskiego z szalonego after party po finale "Tańca z Gwiazdami 2018" znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: SYN BEATY TADLI chodzi do pracy, żeby mieć na imprezy. Ile zarabia Jan Kietliński?