Brooklyn Beckham to najstarszy syn Davida i Victorii, który ma już 19 lat. Chłopak w przestrzeni publicznej funkcjonuje jednak niemal od urodzenia. Brooklyn próbował już swoich sił w modellingu, potem zmienił swoje zainteresowania na fotografię. Głośno było także o jego związkach. Młody model spotykał się m.in. z aktorką Chloe Moretz. Ostatnio jednak media interesują się nim jednak z zupełnie innego powodu. Tego samego z resztą, którym swego czasu zasłynął sam Książę Harry!

Brooklyn Beckham wychodzi pijany z klubu

Od jakiegoś czasu Brooklyn Beckham wyjątkowo chętnie i często pojawia się bowiem w nocnych lokalach, przed którymi najczęściej czekają na niego paparazzi. Niestety, wizyty w londyńskich klubach nie kończą się zazwyczaj dla syna Davida i Victorii Beckhamów najlepiej. Podobnie było i w miniony weekend, kiedy to Brooklyn wraz ze swoim  przyjacielem udał się do jednego z takich miejsc. Stan, w jakim chłopak z niego wychodził, nie był najlepszy, co szybko i sprytnie wykorzystali czatujący przed klubem fotografowie, którzy zrobili mu całą serię niekorzystnych zdjęć!

Co na to Victoria i David Beckhamowie?

Brooklyn Beckham, jak możemy zobaczyć na zdjęciach, wychodząc z klubu ledwo trzymał się na nogach, zataczał się, nie potrafił złapać pionu, a dodatkowo cały czas mamrotał coś pod nosem. Nic dziwnego, że paparazzi zrobili CAŁĄ SERIĘ ZDJĘĆ pijanego w sztok celebryty, na co ten reagował, rzucając pod ich adresem wyzwiskami i obelgami. Jak zatem widać, Brooklyn Beckham zaliczył właśnie pierwszą medialną wpadkę z alkoholem w tle...

Myślicie, że w domu dostał na tę okoliczność stosowną reprymendę od mamy i taty?