Daniel Martyniuk nie rozwodzi się? Blisko dwa tygodnie temu, syn Zenona Martyniuka podczas transmisji live na Instagramie postanowił ogłosić, że rozstał się ze swoją żoną Eweliną, nie szczędząc przy tym ukochanej gorzkich słów. 30-latek stwierdził, że kobieta ma parcie na szkło, jej rodzinny dom jest "pełen psycholi" i że zamierza zabrać ich córkę "jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi". Zapewnił, że on i Ewelina są w trakcie rozwodu, a jego żona wcale nie jest tak niewinną istotą, na jaką wygląda. W wypowiedzi nie brakowało przekleństw i podniesionego tonu głosu. Jak się jednak okazuje, przez kilkanaście dni sytuacja uległa zmianie i chociaż ciężko nam się już w tym wszystkim połapać, Daniel Martyniuk twierdzi teraz, że żadnego rozwodu nie będzie...

Daniel Martyniuk nie rozwodzi się z żoną

Syn Zenona Martyniuka odwołuje rozwód. W nagraniu na Instagram Stories, które pojawiło się wczoraj na profilu 30-latka słyszymy, że "nie będzie żadnego rozwodu". Uśmiechnięty Daniel Martyniuk zapewnił fanów, że jego małżeństwo ma się bardzo dobrze:

" - Cześć, siemanko. Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze. Nie będzie żadnego rozwodu"

Całe wideo Daniela Martyniuka obejrzycie w GALERII.

Spodziewaliście się takiego obrotu wydarzeń? Jak myślicie, co wpłynęło na zmianę decyzji Martyniuka?

ZOBACZ TEŻ: DANIEL MARTYNIUK rozwodzi się po 9 miesiącach małżeństwa! "Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło"