Zenek Martyniuk został dziadkiem. Żona Daniela, Ewelina, 12 lutego 2019 urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Noemi. Syn Zenka Martyniuka podzielił się radosną nowiną ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Daniel M. pochwalił się tam zdjęciem z żoną i dzieckiem oraz nagraniami wideo ze szpitala.

Jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę. A wy nie macie pojęcia tak naprawdę, jaka jest prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła. Ale was to nawet nie powinno interesować. Pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko - powiedział Daniel M. prosto ze szpitalnego łóżka.

Ewelina Martyniuk urodziła

Daniel M. i jego żona, Ewelina, niedawno przechodzili szeroko opisywany w mediach kryzys. Syn Zenka Martyniuka nie tylko został zatrzymany za posiadanie narkotyków, ale także wszczął awanturę, która zakończyła się interwencją policji, a następnie publicznie obrażał swoją wtedy jeszcze ciężarną żonę, nazywając ją m.in. nimfomanką. Najgorsze już za nimi? Narodziny dziecka niestety nie poprawiły napiętych stosunków syna Zenka Martyniuka z teściami. Daniel ogłosił na Instagramie, że nie zamierza pojawić się z córką u rodziców Eweliny.

Zobacz zdjęcia syna i synowej Zenka Martyniuka z ich nowo narodzonym dzieckiem w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Synowa Zenka Martyniuka to milionerka?  Jej rodzice mają dochodowy biznes