Daniel Martyniuk na początku października wziął ślub ze swoją narzeczoną, 19-letnią Eweliną Golczyńską. Media szacowały, że ich wesele mogło kosztować nawet MILION złotych! Jak donosiły wówczas tabloidy, wartość samych prezentów ślubnych wyceniono na 800 tysięcy złotych! Daniel Martyniuk pojawił się ostatnio w programie „Pytanie na śniadanie” w którym zdementował te doniesienia. Przy okazji młody Martyniuk opowiedział o ciąży swojej żony i pochwalił się, że wraz z Eweliną wybrali już imię dla swojej córeczki. Padło na dość egzotyczne imię Noemi. To jednak nie koniec rewelacji dotyczących jedynaka Zenka Martyniuka!

Daniel Martyniuk zagra w serialu?

Jak się bowiem okazuje, syn Zenka Martyniuka będzie pojawiał się w telewizji znacznie częściej. Daniel miał bowiem odkryć u siebie talent aktorski i postanowił przyjąć ofertę platformy Showmax, aby wystąpić w jednej z jej nowych produkcji. Jak podają niektóre media, Daniel Martuniuk zagra czarny charakter o dobrym sercu. Kiedy ruszą zdjęcia do nowej produkcji Showmax z udziałem MartyniukaJuniora? Tego platforma póki co nie ujawnia.

Myślcie, że kolejnym etapem jego kariery aktorskiej będzie zagranie własnego ojca w filmie biograficznym o Zenku Martyniuku…?